»  nüMaps Lifetime »  Služba nüMaps Lifetime Europe

Služba nüMaps Lifetime Europe

Popis proSlužba nüMaps Lifetimeduktu:
Aktualizačná karta, pre doživotnú aktualizáciu máp Európy (počas životnosti zariadenia)

Ako to funguje?
Pre použitie nüMaps Lifetime budete potrebovať vaše kompatibilné Garmin zariadenie, váš počítač a USB kábel. Nejedná sa o mesačné poplatky alebo prebiehajúce náklady na údržbu; platíte len raz. Keď budete chcieť aktualizovať vaše mapy, pripojíte vaše zariadenie k počítaču a prihlásite sa do svojho myGarmin konta, kde budú pripravené k inštalácii posledné mapové dáta. Neustále zhromažďujeme nové mapové dáta a aktualizácie, ktoré by mali byť dostupné až štyri krát za rok. Vyznačte si notifikáciu e-mailom, ktorý vás upozorní na dostupnosť nových aktualizácii.

Pre aktiváciu aktualizačnej karty nüMaps Lifetime navštívte nasledovný odkaz >>> TU.

Inštalácia mapy do zariadení prebieha prostredníctvom programu Garmin Express

Karta nüMaps LifetimeVlastnosti

  • Pokrytie obsahuje detailné mapy metropolitných území Európy, ktoré obsahujú automobilové cesty, štátne a regionálne dopravné tepny a miestne cesty.
  • Aktualizácia uličných máp vo vašom kompatibilnom GPS Garmin počas životnosti zariadenia
  • sťahovanie posledných dát približne každé tri mesiace
  • prihlásenie na e-mailovú notifikáciu v prípade dostupnosti nových dát
  • obdržanie aktualizačných informácií o uličných a cestných zmien, nových ciest, bodov záujmu (POI) a ďalšie mapové špecifikácie.

Zaplaťte raz - aktualizujte doživotne (počas životnosti zariadenia), bez mesačných poplatkov alebo ďalších nákladov.

Kompatibilita
Táto mapová aktualizácia môže byť použitá len na aktualizáciu máp, ktoré boli predinštalované do vášho Garmin zariadenia. Napríklad, Garmin GPS zariadenie predinštalované s mapami Severnej Ameriky, nemôže byť aktualizované s nüMaps Lifetime Europe - aktualizačná karta a naopak. Skontrolujte si kompatibilitu produktov >>> TU. Stiahnuté mapy/aktualizácie sú nevratné.

Čas sťahovania
Táto mapová aktualizácia sa môže sťahovať niekoľko hodín, takže nepoužívajte dial-up pripojenie alebo pripojenie od satelitných internetových poskytovateľov. Aktuálna rýchlosť sťahovania môže kolísať.

Pokrytie City Navigator EuropePokrytie
Túto mapovú aktualizáciu je možné použiť na aktualizáciu predinštalovaných máp, ktoré sú nainštalované vo vašom zariadení Garmin.

Príslušné sťahovania máp
nüMaps Lifetime
mapové aktualizácie je možné inštalovať len na jedno kompatibilné zariadenie. Pre príslušný počet zariadení prosím zakúpte príslušný počet aktualizačných kariet nüMaps Lifetime.

Veľkosť a systémové požiadavky:
Vyžadované vysokorýchlostné internetové pripojenie. Nepoužívať internetové pripojenie dial-up. Ovládač USB zariadení. Pre spustenie aktualizácie je nutné mať voľné miesto 8 GB.

Vzhľadom k nárastu veľkosti súboru pri aktualizáciách sa nemusí táto aktualizácia máp zmestiť do vášho zariadenia (do internej pamäte). Zostávajúce mapové dáta môžu byť uložené na SD/micro SD kartu, ak prístroj obsahuje slot pre kartu. SD/micro SD karta nie je súčasťou aktualizácie.

Nasledujúce požiadavky sú súčasné požiadavky. Tieto požiadavky sa môžu meniť a aj príslušná technológia sa vyvíja a je aktualizovaná. Spoločnosť Garmin si vyhradzuje právo ukončiť podporu verzií PC alebo Mac® operačných systémov uvedených nižšie, ak už nie je komerčne poskytovaná podpora pre tieto verzie ako dôsledok vydania aktualizovanej verzie.

PC
Windows® Vista alebo novší / 1 GB RAM / 1024 x 768 rozlíšenie alebo lepšie / voľné miesto 8 GB na pevnom disku pre spustenie inštalácie / 2 GB miesta na pevnom disku po inštalácii / USB port / USB kábel / nepoužívať internetové pripojenie dial-up

Mac®
OS X 10.7 alebo novší / každý Intel Mac alebo PowerPC G3 alebo novší Mac / 1 GB RAM / 1024 x 768 / rozlíšenie alebo lepšie / voľné miesto 8 GB na pevnom disku pre spustenie inštalácie; 2 GB miesta na pevnom disku po inštalácii / USB port / USB kábel / nepoužívať internetové pripojenie dial-up

Služba Lifetime4
Je pre Vás proces aktualizácie máp náročný? Máme riešenie!
Objednajte si aktualizáciu mapy ako platenú službu. Zariadenie si vyzdvihneme priamo u Vás a do niekoľkých dní ho máte späť aktualizované.
Ďalšie informácie