»  Súťaže »  Bežecká výzva »  Bežecká výzva Wings for Life WORLD RUN

Bežecká výzva Wings for Life WORLD RUN

resized__980x627_P_20150504_01266_News

SI BEŽEC ? DOKÁŽEŠ DRŽAŤ TEMPO? Zapoj sa do bežeckej výzvy a vyhraj možnosť stať sa PACE MAKER-om GARMIN na Wings for Life WORLD RUN celosvetovo známom behu, ktorý sa pobeží 8.mája aj v Bratislave.

Je to jednoduché ! Pridaj sa do skupiny “Bežecká výzva WFL” na Garmin Connect. Nahrávaj svoje tréningy do svojho bezplatného konta a sleduj ako ti pribúdajú kilometre. Ak za mesiac nabeháš aspoň 60 km, tak ťa zaradíme do žrebovania o možnosť byť Garmin PACE MAKER (udavač tempa) na 10, 15 alebo 20 km so všetkou slávou, ktorá k tomu patrí. Okrem voľného štartovného a privilégia byť PACE MAKER získaš aj 50% zľavu na nákup akéhokoľvek modelu Garmin Forerunner, alebo zariadenia z rady vívo, či fénix3 na našom eshope www.garmin.sk  !!!

Súťaž sa začína 1. februára a bude pokračovať až do konca apríla. Postupne budeme každý mesiac vyberať jedného PACE MAKERA Garmin. Ak sa nezapojíš hned prvého v mesiaci, tak  nevadí. Stačí aby si nabehal 60 km za príslušný kalendárny mesiac. Kompletné informácie nájdeš v sekci PRAVIDLA.

Ak ste sa zapojili do súťaže a vaše výsledky sa nezobrazujú v rebríčku, prečítajte si prosím sekciu dôležité

Poradie Logo Meno